Питання та відповіді

Так, змінювати постачальника природного газу може кожен побутовий клієнт з 1 серпня 2020 року. Зараз законодавство дозволяє проводити зміну постачальника газу онлайн.

Вашому колишньому постачальнику газу, буде доступна дана інформація. Але споживач також може додатково самостійно його повідомити про те що, перейшов до іншого постачальника.

Це можливо зробити за посиланням або зателефонуваши до гарячої лінії нашої компанії

Зміна постачальника відбувається в термін не більше трьох тижнів з дня отримання заяви-приєднання до договору постачання природного газу від побутового споживача, а також отримання повного, коректного пакету документів в електронному вигляді. Після завершення процедури зміни постачальника, Ви отримаєте сповіщення на вказану e-mail адресу , з інформацією про присвоєний номер особового рахунку та дату з якої здійснюватиметься постачання природного газу.

Ознайомитись з тарифними планами можливо за посиланням

Рахунок за спожитий газ можна сформувати в особистому кабінеті.

Провести оплату можливо у банківських або поштових відділеннях.

Так, при необхідності, є можливість підготувати підписаний типовий договір про постачання природного газу та довідку для оформлення субсидій та пільг. Надсилаємо зручним для Вас способом ( на фактичну адресу або в електронному вигляді)

Розподільна компанія. Хто встановлював лічильник, той і забезпечує його обслуговування. Наша компанія не займається цим питанням.

Природний газ Людям за привабливими цінами

Дізнавайтеся ціну щомісяця, сплачуйте по факту споживання.
Стати клієнтом